Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

SkyCloud to Twój

wirtualny dział IT


Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo

Kontakt


telefon kontaktowy:

22 424 63 58

napisz do nas fax:

22 665 71 74


napisz do nas e-mail:

info@skycloud.pl

Infrastruktura

Data center - Cała infrastruktura znajduje się w naszym własnym Data Center na terenie Warszawy. Posiadamy bezpośrednie połączenie do czterech ogólnopolskich punktów wymiany ruchu (PL-IX, AC-X, WIX oraz KIX), a także do trzech niezależnych operatorów polskich i zagranicznych.
Wirtualizacja - System wirtualizacji oparliśmy o rozwiązania wspierane przez firmę Citrix. XenServer jest aktualnie jedną z najlepszych i najsilniej rozwijanych platform wirutalizacyjnych na świecie. Gwarancja zasobów, otwartość, stabilność i olbrzymie możliwości powodują, że jest ona najlepszym wyborem spośród możliwych.
Hardware - Wykorzystujemy tylko najlepszy sprzęt sprawdzonych dostawców. Jako partnera w tworzeniu naszej chmury wybraliśmy firmę Dell potrawiącą sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.
Storage - Wysoko wydajne macierze dyskowe firmy NetApp połączone z serwerami za pomocą Fiber Channel stanowią podstawę naszego systemu dyskowego.
Sieć - Oparta o urządzenia firmy Cisco, w pełni redundantna sieć jedno i dziesięcio gigabitowa zapewnia dostęp wszystkim serwerom w chmurze do Internetu. Posiadamy siedem niezależnych łączy internetowych relizowanych za pomocą własnych włókien światłowodowych. Do każdego serwera przydzielany jest od jednego do sześćdziesięciu czterech adresów IP. Status LIR w RIPE pozwala nam, w razie potrzeby, uzyskać dla klienta dowolną ilość adresów- zarówno IPv4 jaki IPv6.


Cloud VPS

Serwery SkyCloud VPS to wirtualny serwer w chmurze. Doskonała alternatywy dla klasycznych serwerów dedykowany oraz VPS. Najszybszy sposób na wykorzystanie rozwiązań Cloud Computing w Twojej...
zobacz więcej

Private Cloud

Private SkyCloud to Twoje własne Wirtualne Data Center, będące odpowiednikiem fizycznego centrum danych, na które składa się szereg zasobów: moc obliczeniowa...
zobacz więcej

Utility Computing

Utility Computing to gwarantowane zasoby obliczeniowe chmury SkyCloud udostępniane na godziny. Posiadając wszystkie zalety usług w chmurze, utility computing szczególnie sprawdza...
zobacz więcej

Skynet DC sp. z o.o.

ul. Człuchowska 66
01-360 Warszawa
www.SkynetDC.pl
Skynet DC sp. z o.o. - Cloud VPS, Serwer Wirtualny w Chmurze, Private Cloud, Wirtualne Centrum Danych, Utility Computing.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych