Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Niskie koszty, wydajność,

dostępność, niezawodność,


elastyczność, bezpieczeństwo, szybkość wdrożenia!

Kontakt


telefon kontaktowy:

22 424 63 58

napisz do nas fax:

22 665 71 74


napisz do nas e-mail:

info@skycloud.pl

Wirtualne Centrum Danych

Private SkyCloud to Twoje własne Wirtualne Data Center, będące odpowiednikiem fizycznego centrum danych, na które składa się szereg zasobów: moc obliczeniowa, pamięć operacyjna, przestrzeń dyskowa oraz usługi dodatkowe. Dzięki modelowi chmury prywatnej możliwe jest stworzenie niezwykle wydajnej infrastruktury informatycznej, która z jednej strony jest idealnie dopasowana do Twoich aktualnych oczekiwań, a z drugiej otwarta na rozbudowę w miarę rozwoju firmy.

Private SkyCloud jest efektywnym i ekonomicznym rozwiązaniem doskonale wspierającym strategię rozwoju IT. Dzięki skalowalnej infrastrukturze serwerowej pozwala na idealne dostosowanie wielkości rozwiązania do aktualnych potrzeb biznesowych, co jest niemożliwe przy zastosowaniu nieelastycznych, fizycznych serwerów.

Nie musisz martwić się już o cały proces zakupowy, o utrzymanie i zużycie sprzętu, o prąd, klimatyzacje i łącza- dzięki naszemu Wirtualnemu Data Center w kilka minut zrobisz to, co Twojemu działowi IT zajęłoby miesiące.

W ramach swojego Private SkyCloud’u będziesz miał możliwość:
 • Dodawania i usuwania serwerów wirtualnych w ramach zakontraktowanych zasobów
 • Przesuwania pomiędzy swoimi serwerami wolnych zasobów (np. w przypadku uruchomienia szerokiej kampanii reklamowej dodając kilka rdzeni CPU oraz kilkanaście GB pamięci RAM)
 • Uruchamiania, zatrzymywania oraz restartu wybranego serwera
 • Dodania, usunięcia lub zmiany rozmiaru dowolnego z dysków
 • Monitorowania zużycia zasobów poszczególnych serwerów
 • Zdalnego dostępu do każdej maszyny poprzez KVM
 • Łatwego wykonywania kopii bezpieczeństwa poszczególnych serwerów i możliwości przywrócenia ich w każdym momencie
Wszystkie pozostałe cechy rozwiązań SkyCloud dostajesz w standardzie:
 • Natychmiastowa dostępność - Dostęp do swoich rozwiązań chmurowych masz natychmiast.
 • Łatwa skalowalność - Nie musisz szacować jak duży będzie Twój dział IT za rok. Rośnij z nami i dodawaj zasoby na bieżąco.
 • Żadnych zobowiązań - Jesteśmy przekonani, że zostaniesz z nami na dłużej nie z powodu zapisów w umowie lecz z powodu jakości naszych usług i możliwości, które Ci oferujemy.
 • Pełna kontrola - Zarządzasz swoją infrastrukturą siedząc wygodnie w fotelu.
 • Dedykowane zasoby - Masz gwarancję zasobów sprzętowych. Nie stosujemy tzw. Overbookingu. Wybrana moc CPU, ilość pamięci RAM, pojemność dysku- wszystko to przydzielone jest tylko dla Ciebie i gotowe do użytku w każdej chwili.

Cloud VPS

Serwery SkyCloud VPS to wirtualny serwer w chmurze. Doskonała alternatywy dla klasycznych serwerów dedykowany oraz VPS. Najszybszy sposób na wykorzystanie rozwiązań Cloud Computing w Twojej...
zobacz więcej

Private Cloud

Private SkyCloud to Twoje własne Wirtualne Data Center, będące odpowiednikiem fizycznego centrum danych, na które składa się szereg zasobów: moc obliczeniowa...
zobacz więcej

Utility Computing

Utility Computing to gwarantowane zasoby obliczeniowe chmury SkyCloud udostępniane na godziny. Posiadając wszystkie zalety usług w chmurze, utility computing szczególnie sprawdza...
zobacz więcej

Skynet DC sp. z o.o.

ul. Człuchowska 66
01-360 Warszawa
www.SkynetDC.pl
Skynet DC sp. z o.o. - Cloud VPS, Serwer Wirtualny w Chmurze, Private Cloud, Wirtualne Centrum Danych, Utility Computing.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych