Brak wtyczki FLASH lub wyłączone JS.

Kliknij, tutaj

aby pobrać i zainstalować wtyczkę.

W przeglądarce musisz również włączyć obsługę Javascripts.

Wybierasz to czego

aktualnie potrzebujesz,


płacisz tylko za realnie wykorzystane zasoby!

Kontakt


telefon kontaktowy:

22 424 63 58

napisz do nas fax:

22 665 71 74


napisz do nas e-mail:

info@skycloud.pl

SkyCloud VPS

Serwery SkyCloud VPS to wirtualny serwer w chmurze. Doskonała alternatywy dla klasycznych serwerów dedykowany oraz VPS. Najszybszy sposób na wykorzystanie rozwiązań Cloud Computing w Twojej firmie.

Cechy SkyCloud VPS:

Natychmiastowa dostępność - Dzięki temu, że platforma SkyCloud jest w pełni zautomatyzowana, dostajesz dostęp do swoich rozwiązań chmurowych natychmiast.
Łatwa skalowalność - Oszacowanie długoterminowego zapotrzebowania na zasoby sprzętowe to zadanie trudne i ryzykowne. Korzystając ze SkyCloud VPS zmienisz wydajność swoich serwerów błyskawicznie.
Żadnych zobowiązań - Nie zmuszamy Cię do żadnych deklaracji. Jesteśmy przekonani, że zechcesz zostać z nami na dłużej nie z powodu zapisów w umowie lecz z powodu jakości naszych usług i możliwości, które Ci dajemy.
Pełna kontrola - Zarządzanie serwerami SkyCloud nie różni się niczym od zarządzania zwykłym serwerem dedykowanym. Serwer posiada niezależny system operacyjny do którego posiadasz dostęp za pomocą konsoli (KVM) oraz SSH (w systemach Linux), bądź Remote Desktop (w systemach Windows).
Dedykowane zasoby - W przeciwieństwie do serwera współdzielonego, czy też hostingu www, w SkyCloud VPS dostajesz gwarancję zasobów sprzętowych. Wybrana moc CPU, ilość pamięci RAM, pojemność dysku- wszytko to przydzielone jest tylko dla Ciebie i gotowe do użytku w każdej chwili.
Panel - Rozbudowany panel administracyjny pozwoli Ci w sposób prosty i intuicyjny kontrolować każdy serwer. W każdej chwili możesz włączyć, bądź wyłączyć maszynę, dokonać jej restartu, bądź reinstalacji systemu na jeden z wielu dostępnych.
System monitoringu - Wbudowany w Panel Administracyjny system monitoringu zasobów serwera pozwoli Ci obserwować 24h/dobę obciążenie systemu.
System kopii zapasowych - Zarządzany z Panela Administracyjnego kompleksowy system kopii bezpieczeństwa pozwoli Ci wykonać w każdej chwili kopię samodzielnie, bądź wykona ją za Ciebie w cyklach: dziennym, tygodniowym i miesięcznym. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Cloud VPS

Serwery SkyCloud VPS to wirtualny serwer w chmurze. Doskonała alternatywy dla klasycznych serwerów dedykowany oraz VPS. Najszybszy sposób na wykorzystanie rozwiązań Cloud Computing w Twojej...
zobacz więcej

Private Cloud

Private SkyCloud to Twoje własne Wirtualne Data Center, będące odpowiednikiem fizycznego centrum danych, na które składa się szereg zasobów: moc obliczeniowa...
zobacz więcej

Utility Computing

Utility Computing to gwarantowane zasoby obliczeniowe chmury SkyCloud udostępniane na godziny. Posiadając wszystkie zalety usług w chmurze, utility computing szczególnie sprawdza...
zobacz więcej

Skynet DC sp. z o.o.

ul. Człuchowska 66
01-360 Warszawa
www.SkynetDC.pl
Skynet DC sp. z o.o. - Cloud VPS, Serwer Wirtualny w Chmurze, Private Cloud, Wirtualne Centrum Danych, Utility Computing.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych